Vítání nových prvňáčků

Vzhledem k hezkému počasí se tato slavnostní událost odehrála před školou. Kromě zmíněných žáků devatých tříd naše prvňáčky přivítaly i třídní paní učitelky 9.A a 9.B, které postupně představovaly malým školákům jejich patrony. Nechybělo samozřejmě úvodní slovo našeho pana ředitele, který dětem a rodičům popřál úspěšné zvládnutí nadcházejícího školního roku.

Slavnostní přivítaní dětem také zpříjemnili zástupci spolku Vltavan, kteří k naší škole neodmyslitelně patří. Nechyběli ani hráči fotbalového klubu Bohemians Praha 1905, kteří s sebou vzali i maskota - klokana. Velké díky za účast také patří členovi Rady městské části Praha 2 a poslanci Parlamentu České republiky Michalu Zunovi.

Paní učitelky Věra Macalová a Věra Janoušová si pak děti odvedly do jejich kmenových tříd, kde je přívítaly a seznámily je s tím, co je letos čeká. Na děti ve třídě také čekalo překvapení v podobě různých dárečků, které jim začátek školního roku zajisté zpříjemní.

Pevně věříme, že se našim nejmenším žákům bude u nás líbit a svůj první rok zvládnou i s pomocí jejich patronů bez problémů.