AKTUÁLNÍ INFORMACE KE KROUŽKŮM

ŠKOLNÍ KROUŽKY

• Školní kroužky jsou vzhledem k epidemiologické situaci zrušeny do 31. 1. 2021, tj. do konce prvního pololetí.
  • Přihlášky, které byly dosud přijaty, zůstávají v platnosti na druhé pololetí školního roku. Pokud budete chtít přihlášku do kroužku zrušit, informujte nás na telefonu 224 918 843 (hospodářka školy - T. Šimková) nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Věříme, že v druhém pololetí již školní kroužky otevřeme.
  • Kroužek Příprava na přijímačky pro 9. ročník bude otevřen od 1. 10. 2020. Přihlášky odevzdávejte třídnímu učiteli. S platbou kroužku vyčkejte, dokud neobdržíte "Pokyny k platbě"

EXTERNÍ KROUŽKY

• Externí kroužky jsou zrušeny do 31. 1. 2020.
  • Kontakty na provozovatele externích kroužků naleznete ZDE