Přihlášení do kroužku

Pokud chcete přihlásit své dítě do některého z kroužků, které zajišťuje Centrum volného času Botič, vyplňte prosím přihlášku a odevzdejte ji v kanceláři školy.

Informace o placení kroužků
Kroužky se platí na pololetí. Uhraďte prosím poplatek za kroužek v kanceláři školy (tel. 224 918 843) nebo na účet školy 27-6126309/0800, jako variabilní symbol uveďte rodné číslo žáka a do popisu platby napište jméno žáka a kroužek. Za první pololetí je třeba uhradit kroužek do konce září, za druhé pololetí v průběhu měsíce ledna.

Odhlášení z kroužku
V případě, že chcete dítě z kroužku odhlásit, napište prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Nabídka zájmových kroužků pro školní rok 2017/2018

Nabídka externích kroužků pro školní rok 2017/2018