Poslední předvánoční den jsme si pro tento školní rok naplánovali trochu jinak. A jak vypadal? Čtěte níže!

První hodinu jsme strávili ve škole na besídce. Předali jsme si dárečky, které nám byly naděleny pod stromeček. Pustili jsme si koledy a vánoční písničky. A nechyběl ani velký přípitek nealko;) šampaňským, kterým jsme oslavili další náš společný rok a popřáli jsme si úspěšné zahájení roku nového. 

Poté jsme se přesunuli do nákupní galerie na Nových Butovicích, kde na náš již čekaly bowlingové dráhy. Chvíli nám trvalo, než jsme se rozházeli, ale úspěšné hody jsme nakonec zažili všichni! Dvě hodinky nám utekly jako voda a nám nezbývalo, než se přesunut zpátky ke škole, popřát si krásné Vánoce a vydat se čekat domů na Ježíška! Bowling jsme si všichni moc užili a určitě jsme na něm nebyli naposledy! A pokud Vás zajímá, jaké emoce provázely naši hru, otevřete galerii níže.

 

Za celou osmou třídu

Barbora Štambergová