Ve čtvrtek 20. dubna přespávala sedmá třída ve škole. Co jsme společně zažili a jak celý večer probíhal, čtěte níže!

Po společném srazu v 18:00 zůstala část žáků s paní učitelkou Tetivovou ve škole a připravovala třídu. Ostatní se vypravili s paní učitelkou Štambergovou na nákup surovin na společnou večeři, kterými měly být palačinky.

První část večera jsme strávili různými aktivitami – někteří se věnovali sportovním aktivitám a fotbálku, jiní si jen užívali společný čas a povídali si. Isi a Áďa začaly jako první připravovat jídlo na večer a vrhly se na velikou dávku těsta. A kdo se ujal pečení? Hlavními šefkuchaři se stali Péťa s Ondrou! Pustili se do pečení hromady palačinek po nás pro všechny, a jak jim to šlo! Společně jsme si na palačinkách pochutnávali ještě druhý den k snídani, díky kluci a holky! Zbytek večera jsme střídali různé sportovní soutěže, hru na schovávanou a v samém závěru večera jsme hráli i společenskou hru Activity. Užili jsme si spoustu zábavy a celý večer proběhl velmi pohodově a příjemně, proto chci všem zúčastněným moc poděkovat! Velký dík patří také paní učitelce Tetivové, která s námi večer strávila.

Barbora Štambergová