Těsně před ukončením výuky v kalendářním roce 2019 si 7. B udělala vánoční besídku spojenou se spaním ve škole.

Spaní jsme naplánovali na čtvrtek 19. 12., abychom se v pátek v klidu probudili, uklidili a užili si poslední den školy v roce 2019. Sešli jsme se v šest hodin večer, dali dárky pod stromeček a poté už začal lehčí program.

V kroužku jsme zhodnotili rok 2019 (co se nám povedlo, co méně), dali jsme si předsevzetí do nového roku a také si vzájemně popřáli. Poté nás navštívil Ježíšek - každý našel pod stromečkem krásné dárky (od nejmenších drobností po velké dary). Následovala volná zábava - šlo nám o to, užít si poslední společný večer.

Před spaním jsme si pustili pohádku a pak už se ponořili do říše snů (někteří dříve, někteří později).

Všem přejeme hodně štěstí a hlavně zdraví do roku 2020!

{gallery}/2019-2020/2019_12_19_spani7B{/gallery}

 

za 7. B

Lenka Bernatová