Na co se v nejbližších týdnech můžeme těšit?

V pondělí 15. 10. proběhne vycházka po Praze 2, které bude první částí našeho letošní školní projektu. Ten je zaměřen na výtvarné umění a architekturu. Na vycházce tedy zhlédneme architektonické skvosty okolí naší školy. Na tuto vycházku jsme vybírali 50 Kč. (Vracíme se na 5. hodinu - tedy přírodopis).

Další akcí, kterou nám zprostředkovala paní učitelka Štambergová, bude návštěva planetárie (konkrétně program: Kde začíná vesmír). Půjdeme ve čtvrtek 25. 10. a na tuto akci vybíráme 75 Kč (noste přímo paní učitelce Štambergové).

V souvislosti s výročím vzniku Československa je v Dejcicích umístěna přesná kopie vlaku, kterým se českoslovenští legionáři vraceli z Ruska domů. Půjdeme se tam společně podívat ve čtvrtek 8. 11. (odcházet budeme po 3. hodině, takže ve škole ještě stihneme VKZ, M a Z). Tato akce je zdarma.

Členové Klubu mladého diváka se můžou začít těšit na první představení :)