První noc máme za sebou. Všichni jsme se hezky vyspali a po dobré snídani začala nová dobrodružství.

Druháci se dopoledne vydali s paní učitelkou prozkoumat nedalekou sjezdovku a hlavně užít si poslední zbytky sněhu. Potom bylo nutné se pořádně zahřát, trošku si pohrát a kdo chtěl, mohl se těsně před obědem podívat, jestli porazíme Švýcarsko:)

K obědu jsme si dali vynikající frankfurtskou polévku, kterou si většina přidala, což způsobilo, že rybičku, která následovala, ne všichni dojedli. Po poledním klidu jsme vyrazili do Pece pod Sněžkou. Věřte, že to nebyl jednoduchý cíl. Jak rychle to šlo dolů, tak pomalu to utíkalo nahoru :)

Takže, když jsme to dokázali, byli jsme na sebe náležitě hrdí. Pak už jen vydatná večeře, pár her, napsat pohledy a samozřejmě pohádku na dobrou noc.

{gallery}/2015-2016/2016_05_17_pec_pod_snezkou_2{/gallery}

 

Dnešek byl pro třeťáky nabitý různorodými akcemi. Po snídani jsme si rozdali scénáře pohádky O červené Karkulce a po jejich prostudování jsme se vydali do lesa, kde jsme se rozdělili do pěti skupin. V každé z nich jsme si vyhledali nejvhodnější část lesa a pohádku si několikrát vyskoušeli. Pak už jsme ji předvedli ostatním a byla to skutečně legrace, zvláště tam, kde "herci" improvizovali nebo hráli bez textu v ruce :)

Potom jsme měli takovou malou bojovku, kde jsme podle postupovali podle fáborků a vyhledávali červené věci, které do lesa nepatří.

Po návratu do hotelu jsme se podle zájmu rozdělili na dvě skupiny. Ta první sledovala MS v hokeji a druhá si šla zaplavat ještě před obědem do bazénu. Oběd byl opět úžasný.

Po chvíli klidu (a po hokeji) jsme se vydali do Pece pod Sněžkou, což byl docela prudký kopec (zvláště směrem nahoru. Byli jsme velmi houževnatí a všichni jsme to zvládli.

Po večeři jsme si šli zase zaplavat, abychom se připravili na zítřejší plavecké závody. Před spaním jsme se ještě podívali na dvě Krkonošské pohádky, dostali sladkost za dnešní výkony a usnuli jsme jako miminka :)

{gallery}/2015-2016/2016_05_17_pec_pod_snezkou_2_3{/gallery}