VI. B

Třídní učitelka: Mgr. Barbora Štambergová
Kmenová třída: 2. patro vlevo

Medúzy jsou živočichové, kteří jsou na naší planetě déle než dinosauři, a jejich těla vyrostla do roztodivných tvarů. Protože nás v přírodopisu medúzy brzy čekají na stránkách učebnic, nemohli jsme si tuto unikátní expozici nechat ujít!

Ve středu 4. 9. 2019 proběhnou od 17:00 schůzky s aktuálními informacemi o adaptačním kurzu a úvodu  nového školního roku. Sraz v 17:00 ve třídě 6. A (1. patro vpravo), kde proběhne společný úvod. Poté se rodiče žáků 6. A a 6. B rozdělí a zbytek schůzek bude probíhat s třídními učitelkami.

5. B se loučí s prvním stupněm a aby pro ně nebyl přechod na 2. stupeň takový šok a skok, byl pro žáky připraven speciální program s názvem: Spaní ve škole aneb Jak jsme propluli prvním stupněm.