V září nás čeká adaptační kurz! Detaily včetně informací o platbě (do 28. 6. 2019) si přečtěte v tomto příspěvku.

Cílem je zejména seznámení s novou třídní učitelkou, usnadnění přechodu na druhý stupeň, nastavení třídních pravidel, tmelení kolektivu a pozitivní start nového školního roku.

Termín: 10. - 13. 9. 2019

Lokalita: rekreační středisko Blaník, Louňovice pod Blaníkem

Doprovod: Mgr. Matějíčková, Mgr. Klimeš, třídní učitelky šestých tříd

Cena: 1 400,- Kč

• úhrada celé částky převodem na účet 6126309/0800, pod vs 1910 a se zprávou pro příjemce "AK 2019 - prijmeni" (PREFERUJEME)
  • úhrada celé částky v hotovosti v kanceláři školy

Přihlášky se odevzdávají pí uč. Matějíčkové či současným pí uč. třídním (pí řed. Bourové, pí uč. Sikmundové) - byly rozdány na červnových třídních schůzkách. V případě ztráty k dispozici také ZDE.

Všechny případné dotazy zodpoví vedoucí adaptačního kurzu pí uč. Matějíčková na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..