Noc ze čtvrtka na pátek strávila 5.A ve škole. Konečně se zadařilo a přespávali jsme ve škole všichni. Mohli jsme se tak společně rozloučit se třemi z nás, kteří od září nastupují na gymnázia a s paní učitelkou. 

Sešli jsme se na šestou hodinu, navečeřeli se, proběhli se po škole a v tělocvičně jsme si zahráli vybíjenou a skákali salta do duchny. Poté jsme se rozdělili na ty, kteří se šli fandit do vedlejší třídy české reprezentaci v hokeji a ty, kteří si raději společně hráli hry, např. oblíbenou flašku. Po těchto aktivitách jsme si připravili v tělocvičně spaní a pomalu, velmi pomalu se chystali ke spánku, který se o několik hodin později přeci jen dostavil. Ráno po šesté hodině již některým spaní nedalo a čiperně vylézali ze svých spacáků. Přesunuli jsme se tedy do třídy, kde jsme se společně nasnídali, rozkoukali a doprobudili. 

V následujících hodinách jsme se připomněli, pomocí jedné z aktivit, vtipné historky a příjemné chvilky, které jsme spolu prožili od první třídy. Venku jsme si zahráli fotbal, vybíjenou a novou hru s kolíčky. Pokusili jsme se vybrat písničku na školní akademii, která se blíží a podívali jsme se na společné fotografie z našich společných pěti let základní školy. 

Během společného pátečního dopoledne jsme si spolu zahráli několik her, zavzpomínali na společné chvilky a v neposlední řadě se spolu rozloučili. 

5.A

{gallery}/2018-2019/2019_05_16_prespavani5a{/gallery}