V pátek 8. 12. 2017 se páťáci vypravili na návštěvu do Domova seniorů na Chodově. 

Pečlivě se na tuto návštěvu přichystali. Připravili si své vystoupení, pak zabalit dárečky a přáníčka a nezapomenout dobroty, které pekli s rodiči nebo je rodiče nakoupili. Bylo toho plné auto, které jsme naplnili paní Bürgerové, která byla hybným motorem celé akce a doprovodila nás na této návštěvě. 

Děti se moc těšily a bylo to znát po celou dobu naší návštěvy. Zazpívali muzikál Šípková Růženka, potom Sofi překvapila písní z repertoáru paní Hegerové a nakonec musely zaznít klasické koledy, které si děti zazpívaly společně se seniory. Po vystoupení se pak vrhly do rozdávání občerstvení, přáníček a dárečků a došlo samozřejmě i na povídání. 

Všechno probíhalo ve velmi milé a veselé atmosféře a děti už se těší na jarní návštěvu.

Moc děkujeme za pomoc od šesťáků, kteří nám připravili krásná přáníčka, také deváťákům za přípravu dárečků a všem rodičům, kteří nachystali řadu dobrot a krásný adventní věnec.