A je to tady! Poslední den je před námi a snad si ho pořádně užijeme :)

Druháci se těšili, že nadešel čas hledání pokladu. Dopoledne zašli zkontrolovat domečky pro lesní skřítky, jenže se najednou zatáhlo a tak se museli jít schovat do chaty. Naštěstí se po obědě počasí umoudřilo, z mraků vykouklo sluníčko a nastal ten správný čas na výpravu. Věděli jsme, že nás čekají nejdříve nějaké úkoly, které budeme muset splnit, aby nás dovedly až k pokladu. Hledali jsme tedy lístečky s úkoly a těšili se na poklad. Všechno nakonec vyšlo :)

Večer si uděláme závěrečnou diskotéku a už se těšíme na všechny doma :)

Třeťáci začali dnešní den dramatizací Perníkové chaloupky opět ve skupinách podle scénářů. Pak jsme si k tomu vyrobili kouzelné perníkové chaloupky a až se vrátíme vystavíme je ve škole.

Odboledne jsme vyběhli na bojovku na téma Krkonoš. Před večeří jsme ve dvojicích tvořili báseň o Krkonoších a o nás. Po večeři jsme je přednášeli a společně vyhodnotili ty nejlepší.

Diskotéka ukončila náš den a ráno už jen zabalit, rozdat diplomy a ceny za úžasné výkony, a to bude konec této povedené školy v přírodě:)