Třetí den je za námi. Začali jsme opět vydatnou snídaní, abychom měli dost sil na kopečky, co nás obklopují.

Protože i u nás se citelně oteplilo, rozhodli jsme se dopoledne strávit ve víru her. Skákali jsme panáka, zkoušeli jsme Honzo vstávej nebo Cukr, káva, limonáda,čaj,rum,bum:) Šetřili jsme si tak trochu síly na odpolední výšlap k Chalupě na rozcestí.

Tam jsme se vypravili po vydatném poledním odpočinku a byl to opravdu náročný úkol. Šli jsme pomalu, ale vytrvale. A když se nám ukázala střecha chaty, byli jsme opravdu šťastní:)

Večer už nám zbyly síly jen na drobné hraní, rozdání pošty, která moc potěšila všechny děti,sprchování a samozřejmě na pohádku na dobrou noc.

 

Třeťáci začali třetí den také hravě. Po snídani jsme hráli hry na postřeh a na hádání pohádkových postav. Užili jsme si dost legrace. Pak jsme stavěli za hotelem domečky v lese, které musely mít velice pevnou střechu, protože jsme je obydlili skřítky ze sochařské hlíny, kterou jsme koupili za peníze z Vánočního jarmarku. Dostali jsme mističky s vodou, aby se nám lépe sošilo. Zítra se na ně půjdeme podívat, jak se jim tam žije :)

Po obědě jsme se vydali k rozhledně na Hnědém vrchu. Skoro všichni jsme vylezli nahoru a viděli Krkonoše jako na dlani. Pak jsme pokračovali po úzké lesní stezce až k cestě vedoucí k Chalupě na rozcestí. Po cestě se ukázalo, že si umíme pomáhat a dokážeme zvládnout daleko víc, než jsme si mysleli.

Po večeři, kterou jsme všichni přímo zhltli, neboť byla výborná (kuře na paprice a těstoviny), jsme se ještě vyřádili v bazénu.  Pak  na nás čekaly Krkonošské pohádky, vyhodnocení dne a pochvala za naplno strávený den :)

Po vyhodnocení našich možností paní učitelky rozhodly, že túru na Sněžku přesuneme na příští rok.