Noc ze čtvrtka 13. na pátek 14. prosince jsme strávili ve škole.  Využili jsme tak předvánoční nálady, která koluje kolem nás a přespávání si udělali lehce vánoční. 

Sešli jsme se po šesté hodině a ihned se vrhli na jídlo, které nám rodiče zabalili s sebou. Ochutnávali jsme mezi sebu a plánovali, jak bychom si dnešní noc společně co nejlépe užili. 

Po večeři nám paní učitelka rozmístila po chodbách školy lightsticky. Rozeběhli jsme se tedy a všechny jsme je posbírali. Před školou jsme si s nimi dost vyhráli. Pan školník nám ještě pomohl zapálit prskavky a po vyprskání jsme celí zmrzlí naběhli do tělocvičny, kde jsme si připravili spaní a předvedli pár gymnatických prvků. Jelikož paní učitelka trnula strachy, poslušně jsme si tedy vyčistili zuby, převlékli do spacího a hráli si spolu pexeso, flašku a jiné hry. 

Zhasli jsme kolem půl jedenácté. To ovšem neznamená, že jsme usnuli...

Ráno jsme lehce zaspali, což bylo příjemné. Blesku rychle jsme uklidili tělocvičnu a již v klidu jsme se ve třídě nasnídali. Ozdobili jsme stromek, vyráběli na vánoční jarmark, zahráli si společně hry, povídali si u adventního věnce a celý den si spolu příjemně užili. 

5. A