V. A

Třídní učitelka: Kateřina Šmídová
Kmenová učebna: 1. patro

Vážení rodiče,

rozhodla jsem se letošní třídní schůzky konat tripartitní formou. To znamená, že se sejdeme vy (jeden, či oba z rodičů), já a Vaše dítě.

Dnešní procházku Prahou 2 s paní Martínkovou jsme si všichni užili. Zavedla nás na místa, kterými všichni téměř každý den chodíme, ať již do školy, ze školy, na hřiště nebo jen tak s kamarády ven.

Biatlon, pozemní hokej, basketbal, fotbal, lukostřelba, překážková dráha, softball, gymnastika, tenis, judo, aikido, balet, a spousty dalších zajímavých sportů a disciplín si vyzkoušely děti z 5. A a 5. B v pondělí 24. září na Festivalu sportu pořádaného Prahou 2.

V pondělí 17. září jsme se vydali na poznávací procházku centrem Prahy. Prošli jsme královskou korunovační cestou od Prašné brány až na Hrad.