Níže se podívejte, jak si šesťáci letos užili školu v přírodě.

 Ačkoli nám letos počasí vůbec nepřálo, školu v přírodě jsme si i tak moc užili. Splečně se 3. třídou, 6. A a osmičkou jsme v pondělí 13. 5. 2019 nastoupili do vlaku a nechali se odvézt do Českého ráje. Bydleli jsme v kempu Zelené údolí ve vesničce Mladějov v Čechách, která je obklopená z jedné strany nádherou Prachovských skal a z druhé strany pozůstatkem hradu Trosky.

Hned v pondělí po ubytování jsme se domluvili na pravidlech, která budeme na škole v přírodě dodržovat, zahráli jsme si různé stmelovací hry a řekli si, co od následujícího týdne očekáváme.

V úterý jsme dopoledne hráli hru "lov čísel" a po obědě jsme se vydali prozkoumat Trosky. Ačkoli foukalo a byla opravdu zima, ten pohled stál za to! 

Ve středu se počasí vůbec nevyvedlo, a proto jsme zůstali v kempu, kde pro nás učitelé připravili "celotáborovou" společnou hru. Všichni šesťáci společně s osmáky se rozdělili do týmů, v nichž soutěžili. Souboj probíhal v mnoha soutěžích -  vědomostní (Riskuj), sportovní (štafeta), výdrž (stoj na jedné noze), talent (natrénování a předvedení divadelního představení na dané téma). Nejvíce legrace jsme si užili při divadle - zhlédli jsme "hru" např. o Mojžíšovi, narození Krista, Trojské válce, Vodníkovi apod.

Ve čtvrtek už se počasí umoudřilo a my jsme mohli vyrazit na celodenní výlet do Prachovských skal - příroda tam je opravdu nádherná! Doporučujeme k vidění! 

V pátek dopoledne jsme si zhodnotili školu v přírodě (všechny reakce byly pozitivní - jediné, co nám vadilo, byla zima) a potom jsme nastoupili do vlaku směrem na Prahu. 

Podívejte se, jak se nám na škole v přírodě líbilo a co všechno jsme zažili.