IV. třída

Třídní učitelka: Mgr. Věra Janoušová
Kmenová učebna: 2. patro vlevo

Děti navštívily truhlářskou dílnu, kde si pomocí nejrůznějších nástrojů zhotovily výrobky ze dřeva. Všichni pracovali s velkým nasazením a bylo vidět, že hoblíky, vrtáky, pilníky a další nástroje nedrželi v ruce poprvé.

V pátek odpoledne se téměř třicetičlenná skupina dětí z 1. stupně poprvé vypravila do divadla Minor. Na programu bylo představení Tudle nudle. Nejprve si děti pohrály v úžasné herně a potom se téměř hodinu jen smály. Ke škole se vrátili všichni nadšeni.

Děti ze 4. třídy v pátek při projektovém dnu oslavily výročí 100 let od vzniku naší republiky. Seznámily se s životem prezidenta T.G.Masaryka, vyrobily nádhernou lípu v barvách naší vlajky, kterou doplnily citáty T.G.M. a ochutnaly jablečný koláč, který byl oblíbenou pochoutkou právě za první republiky.

Možnost procvičování testu z INF