Letošní přespávání ve škole jsme pojali olympijsky. Podívali jsme se na krátké video o počátku novodobých olympijských her. V tomto týdnu si ještě vyzdobíme třídu olympijskými kruhy, soupiskou českých reprezentantů a rozvrhem jednotlivých disciplín. Už se těšíme, jak budeme společně fandit našim sportovcům. Škoda, že jsou ty jarní prázdniny.....

Ale zpět k pondělnímu přespávání ve škole. Sešli jsme se v 18 hod, připravili věci ke spaní, chvilku jmse si pohráli a společně se navečeřeli. Takových dobrot, co nám maminky připravili. Poté jsme zhlédli výše uvedené video, popovídali si a pustili se do animované pohádky Croodsovi, po které jsme se již odebrali zcela unavení do spacáků.

Děkujeme paní učitelce Tetivové, která nám vyprávěla pohádku na dobrou noc. A paní učitelce Bernáškové za zapůjčení učebny s interaktivní tabulí. 

Vstávat se nám mc nechtělo, ale nakonec jsme ráno zvládli na jedničku. Třídu jsme stihli uklidit včas před vyučováním a ještě jsme se společně vklidu nasnídali. Celkově přespání hodnotíme úspěšně a již se těšíme na další podobnou akci v červnu.

za 4. A Kateřina Šmídová