• Sraz před školou je 14. 5. v 8.30, odjíždíme v 9.00 hodin. Návrat je v sobotu 19. 5. mezi 11.30 – 12.00 hodin.
  • Prosím nedávat dětem mobilní telefony ani tablety. V případě potřeby se s Vámi spojím já.
  • Prosím zajistit, aby každý den dostaly děti pohled. Pokud chcete, dejte mi 5 pohledů do obálky a já je každý den rozdám.
  • Obědy v době školy v přírodě jsou odhlášeny
  • Paní vychovatelka prosí, jestli by každé dítě mohlo mít šátek, chystá si pro děti různé hry.
  • Nedaleko Jánských Lázní je Stezka korunami stromů, kam bychom si udělali výlet. Vstupné je 150,- Kč. Ten, kdo platil knihu, má již tuto částku uhrazenou, ostatní prosím o úhradu.
  • Kapesné, které chcete dát dětem, bych si vybrala v obálkách a rozdávala pak v případě potřeby.
  • U autobusu tedy prosím o odevzdání:
  1. Potvrzení o bezinfekčnosti (formulář vyplňuje rodič)
  2. Vyjádření od lékaře ( od 1. 7. 2017 má platnost 2 roky)
  3. Pohledy v obálce
  4. Kapesné
  • Adresa je: Janské Lázně, Duncan, Lesní 211, 542 25 Jánské Lázně
  • Sebou nemusí mít školní tašku, stačí dobře vybavený penál

Děkuji

Lenka Bourová