III. A

Třídní učitelka: Mgr. Jiřina Polanská
Kmenová učebna: 2. patro vlevo

V rámci 2.  projektového dne nazvaného Škola do galerie navštívila III. A výtvarný workshop Uvnitř sochy, který  se konal v Národní galerii ve Veletržním paláci.

V pondělí 9. 4. se šla 1. A, 2. A a 2. B podívat na interaktivní divadelní představení, které se konalo na Vyšehradě.

Druháci začali chodit každý čtvrtek plavat. Od první hodiny jsou rozděleni podle plaveckých dovedností na tři skupiny. Vždy se velmi těší nejen do vody, ale také na to, až si po zaslouženém výkonu koupí něco za odměnu. :-)

V úterý nás navštívil Mikuláš s celou svou družinou. Čertů přišlo sice požehnaně, ale byli na děti hodní, některé žáky dokonce utěšovali. Děti ve strachu slíbily, že nebudou o hodině vykřikovat, skákat do řeči a že si vždy na následující hodinu připraví všechny pomůcky. Tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží. :-)