V pondělí 3. září proběhlo na naší škole vítání prvňáčků.

Návštěvou nás letos poctil pan místostarosta Ing. Martin Víšek a zástupci spolku Vltavan. Společně s paní ředitelkou popřáli žákům mnoho zdaru a úspěšný start do první třídy. Nechyběl ani maskot fotbalového klubu Bohemians 1905. S přípravou nám pomohli deváťáci, kteří se tento rok stali patrony prvňáků. Každý žák dostal od svého patrona pamětní stužku a balónek.

 

Poté se všichni společně odebrali do třídy a děti si vybraly své místo v lavici. Prvňáčci se všem přítomným představili a řekli, co rádi dělají. Také nám ukázali, jak pěkně se umí hlásit. I před takovým publikem se nestyděli a spontánně odpovídali na všechny otázky. Většina dětí se do školy těšila, tak doufejme, že jim nadšení dlouho vydrží. Velké poděkování patří všem, kteří přišli žáky přivítat, paní učitelce Barboře Štambergové a její třídě za přípravu a zorganizování hezkého prvního dne a také panu psychologovi, který se postaral o fotografický materiál.