ZaměstnanecFunkceVyučované předmětye-mail

Bc. Tereza Palanová  netřídní  Tv

Mgr. Simona Kuchařová netřídní Nj,D

Školní družina, školní klub

Ivana Šafářová vedoucí školní družiny - 1. třída přízemí vpravo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Alena Maříková vychovatelka - 3. třída  + část 4.A přízemí vlevo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školník

Roman Trojan školník