Vedení školy

ZaměstnanecFunkceVyučované předmětye-mail
Mgr. Lenka Bourová   ředitelk​a školy   1. stupeň   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Gabriela Adamová   zástupkyně ředitelky   M,  SM   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Kancelář školy

Vladimíra Špelinová ekonomka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tereza Šimková hospodářka   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Školní poradenské centrum

Mgr. Petr Klimeš školní psycholog   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Petr Klimeš speciální pedagog 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Lenka Bourová speciální pedagog 2. stupeň   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Bernatová metodik prevence   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Barbora Štambergová výchovný poradce   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Učitelé 1. stupeň

Věra Macalová třídní 1. třídy 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Tereza Bernášková třídní 2. třídy 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Ivana Fontánová třídní 3. A 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Věra Janoušová třídní 3. B 1. stupeň jTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Jiřina Polanská  třídní 4. A  1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Lucie Hradecká třídní 4. B, Aj 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Natálie Wanková třídní 5. třídy 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Anna  Martínková  Vv 1. stupeň Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Asistent pedagoga

 Veronika Ramsová  4.B   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  


Učitelé 2. stupeň

Silvie Abrahámová třídní 6. A Nj, Čj, Vv, Sp, SČj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Bourová třídní 6. B Čj

    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Zuzana Bártlová třídní 7. A M, Př, D, SD

      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Mgr. Lenka Bernatová třídní 7. B Čj, D, SČj Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Kovařík třídní 8. třídy D, Př, Vkz, Ov, Aj, SD, Inf Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tomáš Svoboda třídní 9. třídy F, Ch, M, Fp

      Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Michaela Šafaříková netřídní Hv, Vv

     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Martin Horváth netřídní Aj, Tv, D

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Nikola Kulhánková netřídní Aj, Z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Jiří Dejl netřídní M Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Školní družina, školní klub

Ivana Šafářová vedoucí školní družiny - 1. třída přízemí vpravo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 Alena Maříková vychovatelka - 2. třída   2. patro  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Veronika Bradáčová vychovatelka - 3. A + 2. část 4. A přízemí vlevo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Věra Janoušová vychovatelka - 3. B + 1. část 4. A 2. patro Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Veronika Ramsová vychovatelka - 4. B 2. patro Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
     
Věra Macalová školní klub - 5 - 9. třída domeček u hřiště Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Školník

Roman Trojan školník    


Správce hřiště

 

Pavel Sejkora správce hřiště    


Školní jídelna

Petra Somrová vedoucí školní jídelny   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kateřina Chadimová vedoucí kuchařka    
Lenka Horáčková kuchařka    
Lesja Malá kuchařka    


Konzultační hodiny