b_250_200_16777215_00_files_fotogalerie_2020-2021_2020_09_svp_5B9_CFBA4E1B-EB28-4C7D-A14A-3AD185F8D7AB.jpeg

Netradiční kombinace dvou tříd z prvního a druhého stupně se vyvinula (jak děti samy pojmenovaly) v "best švp ever".

 Školu v přírodě jsme strávili v Peci pod Sněžkou v krásné horské chatě s výhledem na Sněžku. Celý pohodový týden nejlépe vystihují komentáře dětí:

 

"Ve třetím zářijovém týdnu jsme se společně s pátou třídou vydali na školu v přírodě do Pece pod Sněžkou. Cestu tam nám lehce znepříjemnila dopravní situace na dálnici, ale i přes krátké zdržení jsme dorazili štastni a plni energie. Po příjezdu následoval první oběd a ubytování. Pokoje byly čisté a uklizené, což se po našem příjezdu změnilo :) Program, který si pro nás připravili naši skvělí učitelé, se mi moc líbil. Chodili jsme a objevovali krásy Krkonoš, užívali jsme si společně strávený čas, hráli venkovní hry i s mladšími spolužáky, připravovali pro ně nejrůznější aktivity, opekli jsme si buřty na ohýnku a všichni jsme se hodně smáli."

 

"Chodili jsme ven úplně každý den. Byli jsme na bojovce v lese a hodně jsme se lekli. Šli jsme na celodenní výlet na Černou horu. Moc se nám líbily hry, který nám připravili deváťáci. Vařili nám tam výborně. Byly tam lesy a čerstvý vzduch. Program byl dosyta naplněn. První tři dny jsme měli krásně, jen pak už byla zima. Byli jsme se podívat na rašeliniště, taky jsme byli v zábavním parku, kde byly tobogány a trampolíny. Každé ráno jsme se těšili na další dobrodružství."

 

"Tahle škola v přírodě byla plná zážitků. Celodenní výlet na Černou horu byl moc hezký. V Peci pod Sněžkou to je krásné a výhled z okna na Sněžku byl také hezký. Bojovka v pátek byla dobrá. Program celkově byl super. Písnička, kterou jsme měli vymyslet, mi pořád hraje v hlavě. Učitelé, co tam s námi byli, z toho uděli něco, na co nikdy nezapomenu. Vařili tam dobře a ochutnala jsem dokonce něco, co jsem ještě neměla. Jsem ráda, že jsme se ani tolik neučili. Proto si tahle škola v přírodě zaslouží název Best švp ever!"

 

"Blízko naší chaty jsme si mohli natočit malinovku s výhledem na Sněžku. S učitelema, co jsme jeli na best švp ever, byla sranda. Na švp jsme jeli s páťákama. V úterý jsme měli celodeňák, který byl fakt náročný, ale my jsme to zvládli. Dělali jsme přestávky, protože jsme si moc stěžovali a učitelé už to nemohli dál poslouchat.  Zažili jsme tu i lanové centrum, hry a moc příjemnou atmosféru. Poslední den jsme páťákům udělali bojovku v lese. Rozdělili jsme se a měli stanoviště. Bojovky se zúčastnili i učitelé. Všichni jsme si to moc užili a měla by se udělat druhá best švp ever."

 

"Závěrem chci jen říct, že to bylo megaužitý a že mi došlo, že až tenhle rok odejdu ze školy, tak mi všichni ti lidi budou neskutečně chybět, a na tak krásný zážitky, jako byla tahle švp budu ráda vzpomínat." 

 

"Na školu v přírodě jsme jeli zhruba 3 hodiny s jednou pauzou, takže se to dalo zvládnout. Byli jsme ubytovaní v Chatě Seibert. Strava byla moc dobrá. Zábavné úkoly a hry rozhodně nechyběly. Výlety byly skvěle zorganizované a cesty nám zpříjemňovaly zábavné úkoly. Deváťáci nám připravili hrůzostrašnou bojovku."

 

My učitelé s dětmi naprosto souhlasíme. A školu v přírodě jsme si nemohli více užít. 

Tomáš Svoboda, Lucie Hradecká, Alena Maříková, pan učitel Jiří Dejl