ZŠ Botičská dává svým žákům možnost zúčastnit se jazykově-poznávacího pobyt ve Velké Británii. Podrobnosti čtěte níže.

Pobyt bude určen pro žáky budoucí VI. - IX. třídy a uskuteční se v anglickém přímořském Bournemouth v délce 8 dnů v termínu 29. 9. – 6. 10. 2018 v ceně 11 540,- Kč (v ceně doprava, kurz v jazykové škole, ubytování v hostitelských rodinách, stravování v hostitelských rodinách, komplexní pojištění). Zájezd pořádáme znovu s CK Student Agency a ve spolupráci se ZŠ Jiřího z Poděbrad z Prahy 3, se kterou jsme vycestovali loni do Skotska.

Obecné informace včetně rozsahu sjednaného pojištění naleznete ZDE.

Informace o změně anglických bankovech v hodnotě 5 a 10 liber naleznete ZDE.

Stejně jako v minulých pěti ročnících pobyt finančně podpoří zřizovatel naší ZŠ, tedy MČ Praha 2. Dotace se vyplácí zpětně po uskutečnění pobytu. Obvykle činí cca 1 500,- Kč na jednoho účastníka.

V případě dotazů kontaktuje pí uč. Matějíčkovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 728 744 472, sborovna v 1. patře školy).