5.6. v dopoledních hodinách odjela 1 .A a 2. třída na školu v přírodě směr Janské Lázně.

Po příjezdu jsme vybalili a vzhledem k pěknému počasí šli prozkoumat okolí. Po večeři děti dostaly deníky, do kterých si pak každý den zapisovaly nebo malovaly, co dělaly a co se jim líbilo nejvíce.

V úterý dopoledne jsme šli do lesa stavět domečky pro skřítky. Odpoledne byl připraven výlet do města, ale přihnala se bouře, a tak jsme se vrátili na budovu a hráli různé společenské hry.

Ve středu odpoledne se konečně uskutečnil výlet do Janských Lázní, kde jsme se prošli po kolonádě a utratili kapesné.

Ve čtvrtek měla každá třída svoji bojovku zakončenou pokladem. Večer jsme opékali buřty u ohně a hráli hry na hřišti.

V pátek byla vycházka do Svobody nad Úpou. Na závěr pobytu některé děti soutěžily v „Botičská má talent“ a všichni jsme si zatancovali na diskotéce.

V sobotu dopoledne jsme už bohužel odjížděli, ale shodli jsme se na tom, že se nám škola v přírodě líbila a že bychom se tam rádi vrátili.