Zájezdy a pobyty

ZŠ Botičská dává svým žákům možnost zúčastnit se jazykově-poznávacího pobyt ve Velké Británii. Podrobnosti čtěte níže. Zájemci odevzdají závaznou přihlášku a hotově uhradí zálohu 3 000,- Kč do 10. 4. 2018. JIŽ SE PŘIJÍMAJÍ NÁHRADNÍCI!

Zahraniční pobyt ve Spojeném království se letos konal ve Skotsku. Kromě skotských krás jsme poznali i Amsterdam, přes který naše více než 24 hodin dlouhá cesta do Edinburgu vedla. Spali jsme v autobuse, v kajutách na trajektu i v hostitelských rodinách a program výletů byl opravdu pestrý.

V druhém zářijovém týdnu se šesťáci společně se svou třídní učitelkou vypravili na již tradiční adaptační kurz do Rekreačního střediska Blaník. Jak si jej - navzdory na září neobvykle chladnému počasí - užili se dozvíte níže.

5.6. v dopoledních hodinách odjela 1 .A a 2. třída na školu v přírodě směr Janské Lázně.