Zájezdy a pobyty

Zahraniční pobyt ve Spojeném království se letos konal ve Skotsku. Kromě skotských krás jsme poznali i Amsterdam, přes který naše více než 24 hodin dlouhá cesta do Edinburgu vedla. Spali jsme v autobuse, v kajutách na trajektu i v hostitelských rodinách a program výletů byl opravdu pestrý.

V druhém zářijovém týdnu se šesťáci společně se svou třídní učitelkou vypravili na již tradiční adaptační kurz do Rekreačního střediska Blaník. Jak si jej - navzdory na září neobvykle chladnému počasí - užili se dozvíte níže.

5.6. v dopoledních hodinách odjela 1 .A a 2. třída na školu v přírodě směr Janské Lázně.

V pátek 9. 6. 2017 se žáci ZŠ Botičská sešli před školou nezvykle brzy. Domluvený sraz byl v 6 hodin ráno. Kdo by měl zájem vstávat tak brzy, aby byl u školy pomalu se svítáním? Mnoho z vás již odpověď zná či tuší. V tento den se vypravila skupina přihlášených žáků z 5. - 9. ročníku do Tropických ostrovů v Německu.