Zájezdy a pobyty

V pátek 22.6. se sešlo 35 žáků u školy v trochu netradiční hodinu. Byly totiž tři hodiny ráno a chystali se na šestihodinovou cestu do Legolandu v Německu.

Přelom května a června strávili šesťáci na škole v přírodě v Českém ráji. Na pět nocí obydleli chaty v kempu Zelené údolí ve vesnici Mladějov, aby spolu strávili nějaký čas také mimo školu.

Na letošní školu v přírodě se sedmáci, osmáci a deváťáci vypravili společně do Brd, konkrétně do Rekreačního střediska Věšín.

ZŠ Botičská dává svým žákům možnost zúčastnit se jazykově-poznávacího pobyt ve Velké Británii. Podrobnosti čtěte níže. Zájemci odevzdají závaznou přihlášku a hotově uhradí zálohu 3 000,- Kč do 10. 4. 2018. JIŽ SE PŘIJÍMAJÍ NÁHRADNÍCI!