Zájezdy a pobyty

Přechodným bydlištěm pro skupinku 26 žáků druhého stupně se na první říjnový týden stalo jihoanglické přímořské město Bournemouth. Sedmáci, osmáci a deváťáci zde pobývali v hostitelských rodinách, chodili do jazykové školy na kurz angličtiny a cestovali po blízkém okolí. Jak si celý týden užili se podívejte níže!

V pátek 22.6. se sešlo 35 žáků u školy v trochu netradiční hodinu. Byly totiž tři hodiny ráno a chystali se na šestihodinovou cestu do Legolandu v Německu.

Přelom května a června strávili šesťáci na škole v přírodě v Českém ráji. Na pět nocí obydleli chaty v kempu Zelené údolí ve vesnici Mladějov, aby spolu strávili nějaký čas také mimo školu.

Na letošní školu v přírodě se sedmáci, osmáci a deváťáci vypravili společně do Brd, konkrétně do Rekreačního střediska Věšín.