V úterý 11. 6. si holky z obou šestek a ze sedmičky při dvojhodinovce tělocviku vyzkoušely praktikovat jógu pod vedením úžasné lektorky Terezy.

Lekce začala ve společném kruhu, v němž se holky s Terezou seznámily a řekly jí, co mají rády. Následovalo společné rozvičení (zkuste na TEĎ zatnout prsty na pravé ruce a levé noze a na TEĎ končetiny vyměnit...). Aby se cvičilo lépe, rozdělily se holky do dvou skupin. Jedna cvičila s Terkou a druhá s paní učitelkou Matějíčkovou malovala mandaly. Při jógování si holky zkusily cvičit pozdrav slunci a správně u toho dýchat. Došlo také na rovnovážné pozice stromu a orla. A samozřejmě nechyběla závěrečná relaxace v šavásáně - tedy pardon, v pozici mrtvoly. Lekce se všem moc líbila. Děkujeme Terce za návštěvu u nás ve škole a za sdílení jógové praxe!

 {gallery}/2018-2019/2019_06_11_joga67{/gallery}

Kristýna Matějíčková