Tento týden uspořádal DDM Prahy 2 tradiční florbalový turnaj, kterého se zúčastlily i děti naší školy. 

Zúčastnily se všech pěti kategorií. Tzn. mladší žáci mix (4. - 5. třída), mladší dívky a mladší chlapci ze 6. a 7. tříd, starší dívky a chlapci z 8. a 9. třídy. Turnaj byl rozdělen do dvou dní.

První den nastoupili mladší žáci, kde nás reprezentovali pouze chlapci a vybojovali krásné druhé místo. Dále tentýž den ještě získaly mladší dívky 1. místo a postupují tak do krajského kola. Mladší chlapci statečně bojovali v několika zápasech. Bohužel na vítězství to nestačilo. Děvčatům i chlapcům gratulujeme.

Druhý den se turnaje zúčastlili starší žáci a žákyně. Dívky ani chlapci se bohužel po vyčerpávajících bojích neumístili tak, jak by si přáli. Obě družstva odehrály hezké zápasy, vložily do nich veškerý svůj um a svoji sílu. Gratulujeme ke krásně odehraným zápasům a věříme, že si turnaj užili. 

Všem zúčastněným gratulujeme za krásně a hlavně čistě odehraný turnaj.