Ve středu 20. 6. 2018 uspořádala ZŠ Botičská ve spolupráci s fotbalovým klubem Bohemians Praha 1905 a MČ Praha 2 již VII. ročník Klokan cupu. Na turnaj dorazilo 5 týmů ze základních škol Prahy 2.

Po roční přestávce se pohár pro vítěze turnaje vrátil do rukou kluků z domácí ZŠ Botičská, když nejtěžším zápasem byl hned ten úvodní. S obhájcem titulu ZŠ Štěpánská museli kluci otáčet skóre ze stavu 0:1. Sestava borců z 9. třídy ve složení Hajas, Babi, Péša, Huňa, Múša, Pařez, Hóďa, Toky, Wali a Danylo zaslouží pochvalu, že turnaj odehrála s dobrým přístupem. Ceny pro všechny týmy na turnaji věnoval prvoligový klub Bohemians Praha 1905. Děkujeme všem týmům za účast a za bezproblémový průběh turnaje.

Konečné pořadí turnaje Klokan cup 2018:
1. místo: ZŠ Botičská
2. místo: ZŠ u sv. Štěpána
3. místo: ZŠ Sázavská
4. místo: ZŠ Jana Masaryka
5. místo: ZŠ Vratislavova

Jakub Harant