Po super vítězství v obvodním kole letošního ročníku McDonalds cupu naši kluci dostali šanci zahrát si kvalifikaci o velké krajské finále. Kvalifikační turnaj za účasti vítězů pražských obvodních kol se konal ve čtvrtek 3.5. na umělé trávě v areálu Na Pražačce.

Týmy plné fotbalistů z prvních až třetích tříd byly rozlosovány do 4 skupin, kdy z každé skupiny do velkého finále postupovali pouze 2 mužstva. Kluci z naší školy začali turnaj výborně suverénní výhrou, vzápětí ale přišla porážka. Závěrečný napínavý zápas o postup se rozhodoval v posledních minutách, kdy jsme za stavu 1:2 neproměnili 2 šance a následně soupeř rozhodl o své výhře i o postupu. I když se pražské finále letos nepovedlo, tento ročník se klukům vydařil výborně a za předvedené výkony a bojovnost zaslouží pochvalu.

Za ZŠ Botičská nastoupili:
Kryštof – Robin, Honza, Fabio, Péťa, Vincent, Cento, Tien, Lukáš a Kuba

Fotogalerie bude brzy přidána.

Jakub Harant