Dne 17.4. se v areálu naší školy uskutečnilo Obvodní kolo v Malé kopané v kategoriích starších a mladších žáků.

Starší žáci hráli na větším „zeleném“ hřišti a soupeřem jim byly 4 týmy základních škol Prahy 2. Vyvrcholení turnaje přišlo v závěrečném zápase proti ZŠ Štěpánská. Nakonec v dramatickém utkání branka nepadla, což přisoudilo díky lepšímu skóre první místo našim osmákům a deváťákům, kteří se tak kvalifikovali do Okresního kola!

V turnaji mladších žáků se sešla větší konkurence 7 týmů a hrálo se ve dvou skupinách na „červeném“ hřišti. Ve finále se nakonec setkala parta domácích hráčů ze 6. a 7. třídy a opět jako ve starších žácích s týmem ZŠ Štěpánská. Naši kluci předvedli bezchybný výkon a suverénně vyhráli. V této kategorii se bohužel další kolo nekoná, a tak se kluci musí „spokojit“ jen s výhrou v obvodním kole.

Všichni kluci v obou turnajích školu výborně reprezentovali a zaslouží pochvalu.

6. + 7. třída:
Alternátor – Kuklis, Ťoupi, Pasťa, Lehny, Mykhajlo, Hugo a Jury

8. + 9. třída:
Tobi – Danylo, Toky, Muša, Wali, Hóďa, Pařez, Péša a Babi

Jakub Harant a Kryštof Herold