Sportovní akce

Dne 17.4. se v areálu naší školy uskutečnilo Obvodní kolo v Malé kopané v kategoriích starších a mladších žáků.

Ve středu 21.3. se čtveřice deváťáků Jessica, Anička, Myron a Pavel zúčastnila tradičního turnaje čtyřher ve stolním tenise pořádaného ZŠ Sázavská pro žáky a žákyně základních škol Prahy 2.

I osmáci a deváťáci se letos zúčastnili bruslařského výcviku na ledním stadionu v Holešovicích. Bruslením je provázeli dva zkušení instruktoři.  Jízdu a různé triky si tak užili nejen ti, co brusle ovládají, ale i ti, kteří na nich stáli poprvé. Těm patří obzváště velká pochvala.

I tento rok se malí fotbalisté z první a druhé třídy naší školy zúčastnili dalšího ročníku Dětského fotbalového poháru pořádaného Pražským fotbalovým svazem.