Sportovní akce

Tento týden uspořádal DDM Prahy 2 tradiční florbalový turnaj, kterého se zúčastlily i děti naší školy.

Zúčastnily se všech pěti kategorií. Tzn. mladší žáci mix (4. - 5. třída), mladší dívky a mladší chlapci ze 6. a 7. tříd, starší dívky a chlapci z 8. a 9. třídy. Turnaj byl rozdělen do dvou dní.

Po roce jsme se opět sešli na zeleném školním hřišti, abychom zahájili Atletickou olympiádu. Již tradičně jsme olympiádu rozdělili na dva dny, kdy v pátek 15. 6. závodily děti z prvních až čtvrtých tříd a v pondělí 18. 6. své síly poměřily děti z pátých až devátých tříd.

Ve středu 20. 6. 2018 uspořádala ZŠ Botičská ve spolupráci s fotbalovým klubem Bohemians Praha 1905 a MČ Praha 2 již VII. ročník Klokan cupu. Na turnaj dorazilo 5 týmů ze základních škol Prahy 2.

Dnes ve středu 23. května se vybrané dívky ze 6.a 7. třídy zúčastnily turnaje v přehazované, kde odehrály krásné tři zápasy. Bohužel naše protihráčky byly útočnější a tak dávky turnaj skončil posledním umístěním. I přesto si turnaj užily a těší se opět za rok.