Sportovní akce

V úterý 26. února se žáci šestých a sedmé třídy vydali na Výstaviště bruslit. Měli pro sebe celý stadion a hodinu a půl se proháněli na bruslích. Někteří stáli na bruslích poprvé, někteří již zkušenost měli.

Ve středu 30. 1. 2019 se žáci z 2. B Péťa, Kryštof, Vincent, Kuba K, Kuba P., Kuba R a Dan zúčastnili obvodního kola Pražského fotbalového poháru, který pořádá Pražský fotbalový svaz a vyhráli ho.

Tento týden uspořádal DDM Prahy 2 tradiční florbalový turnaj, kterého se zúčastlily i děti naší školy.

Zúčastnily se všech pěti kategorií. Tzn. mladší žáci mix (4. - 5. třída), mladší dívky a mladší chlapci ze 6. a 7. tříd, starší dívky a chlapci z 8. a 9. třídy. Turnaj byl rozdělen do dvou dní.

Po roce jsme se opět sešli na zeleném školním hřišti, abychom zahájili Atletickou olympiádu. Již tradičně jsme olympiádu rozdělili na dva dny, kdy v pátek 15. 6. závodily děti z prvních až čtvrtých tříd a v pondělí 18. 6. své síly poměřily děti z pátých až devátých tříd.