30. 4. 2019 jsme si užili poslední projektový den, a ukončili jsme tak letošní projektové vyučování (Umění kolem nás). Poslední projektový den jsme obdivovali jednotlivá díla, která byla vyrobena během 3. dne. Probíhala tedy závěrečená vernisáž.

Během první vyučovací hodiny jsme připravovali expozice a poté jsem se už mohli vydat na výjimečnou exkurzi po škole, která se na jedno dopoledne proměnila v galerii. Všechna díla byla velmi originální. Každé dílo mělo nápad s myšlenkou, kterou se nám snažilo předat. Na prvním stupni jsme mohli vidět například: abstrakci, film, plastiky atd. Na druhém stupni byly vytvořeny např: mandaly, sousoší, dílo, které vyzývá k recyklaci plastů a mnoho dalších.

Pokud Vás naše díla zajímají, nenechte si ujít závěrečnou školní akademii, kde budou vystavena.

Malá ochutnávka níže ve fotogalerii.