V pondělí – 20. 2. se uskutečnil na naší škole 3. projektový den.

Letošní projekt je zaměřen na naše zájmy a koníčky a na to, abychom si jich co nejvíc vyzkoušeli.

Během první hodiny jsme si v našich skupinách zopakovali, kdo je z jaké třídy, jak se jmenuje a jaké má koníčky. Zavzpomínali jsme na minulý projektový den, kdy jsme se seznamovali se zálibami některých našich spolužáků a zopakovali jsme si, co vše už jsme se naučili.

V dalších hodinách došlo na prezentaci zbývajících členů skupiny, na které se minule nedostalo.

Vyzkoušeli jsme si spoustu nových věcí. Zahráli si mnoho her a zjistili jsme, jaké zájmy mají naši spolužáci.

Během 3. projektového dne jsme hodně sportovali: hráli jsme ping pong, florbal, fotbal, vybíjenou, tenis. Krom sportu jsme si ale také něco uvařili (tiramisu, slané šneky z listového těsta), zkoušeli jsme tvořit různé výrobky z barevných papírů, modelovali jsme z keraplastu a keramické hlíny zajímavé výtvory, hráli jsme na hudební nástroje a zkoušeli jsme mnoho dalších věcí.

Během čtvrtého projektového dne se podíváme na to, jaké záliby mají naši spolužáci z jiných skupin.