Projektové dny

V pátek 25. 1. i 5. B navštívila NG v rámci druhého projektového dne "Umění kolem nás". Paní průvodkyně nás vřele přivítala a seznámila nás s naším tématem "V galerii se skicákem".

22.1. jsme v rámci 2. projektového dne navštívili Národní galerii ve Veletržním paláci. Většina z nás tady byla poprvé.

Letošní projektové dny mají název Umění kolem nás. Cílem projektu je seznámit žáky s uměním, které nás obklopuje, a s jeho prezentací ve společnosti. V závěrečné části projektu dostanou žáci možnost stát se umělci a sami se podílet na vzniku výtvarných děl většího rozsahu.

V pátek před podzimními prázdninami proběhl na druhém stupni projekt s názvem "Osudové osmičky", který byl zaměřen na významná výročí v letošním roce.