Projektové dny

Pátek 26. 1. jsme dopoledne místo výuky díky našemu projektovému vyučování strávili v daleké AUSTRÁLII. Každý žák si vybral dva workshopy z nabídky podle svého zájmu a hurá na cestu!

V úterý 23. 1. se osmáci a deváťáci zúčastnili speciálního projektového dne Živá knihovna, který přišla zrealizovat organizace Amnesty International. Že nevíte, co živá knihovna je? Přece knihovna s živými knihami... A co je živá kniha?!

Jak už jsme Vám říkali, v letošním školním roce při celoškolním projektu cestujeme kolem světa. V úterý 28. 11. jsme zamířili do ASIE, se kterou jsme se seznamovali různými smysly - ASII jsme ochutnali, očuchali, ohmatali, viděli i poslouchali.

Letošní projektové vyučování dostalo název CESTA KOLEM SVĚTA ZA PĚT DNÍ, protože během pěti projektových dnů v průběhu celého školního roku navštíví žáci jeden ze světových kontinentů. Vybírají si vždy dva z pestré nabídky workshopů. Ve středu 23. 10. jsme naši cestu zahájili v EVROPĚ.