Projektové dny

Letošní projektové dny mají název Umění kolem nás. Cílem projektu je seznámit žáky s uměním, které nás obklopuje, a s jeho prezentací ve společnosti. V závěrečné části projektu dostanou žáci možnost stát se umělci a sami se podílet na vzniku výtvarných děl většího rozsahu.

V pátek před podzimními prázdninami proběhl na druhém stupni projekt s názvem "Osudové osmičky", který byl zaměřen na významná výročí v letošním roce.

Sedmáci se v letošním ročníku projektu Jsem laskavec Nadace Karla Janečka rozhodli, že dobrým skutkem podpoří nějaké zařízení, které pečuje o zvířata. V pražské ZOO proto adoptují některého z jejích svěřenců!

Ve středu 25. 4. vyvrcholil cyklus letošního projektového vyučování s názvem Cesta kolem světa za 5 dní, a to výpravou do AMERIKY. Nabídka workshopů byla vzhledem k zaměření projektového dne na Severní i Jižní AMERIKU opravdu široká!