V úterý 29. 1. proběhlo školní kolo soutěže v anglickém jazyce na druhém stupni, a to ve dvou kategoriích: 6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník. Školního kola se zúčastnili vybraní žáci.

Ve školním kole se naši žáci utkali ve čtyřech disciplínách: v poslechu, gramatickém testu, práci s textem a psaní. Zároveň se tak utkali o postup do obvodního kola soutěže, kde poměří síly s žáky ostatních škol Prahy 2. Z obou kategorií naši školu budou reprezentovat tři žáci s nejlepším výkonem.

Za účast ve školním kole děkujeme:

Viktorovi, Danovi, Janě, Terce a Tondovi z VI.A třídy,

Tobiášovi K., Vaškovi, Kačce, Adamovi a Sébovi z VI.B třídy,

Helče, Karin, Hugovi, Štěpánovi a Terce z VII. třídy,

Marušce, Beru, Kiki, Kamče, Alise, Sáře a Símě z VIII. třídy,

Ondrovi, Hynkovi, Davidovi Č., Vaškovi, Anetě, Terce a Aničce z IX. třídy.

Výsledky:

V kategorii 6. - 7. ročník do obvodního kola postupují: Karin (1. místo, 44 bodů) a Helča (3. místo, 40 bodů) z VII. třídy a Vašek (2. místo, 41 bodů) z VI.B. Náhradníci: Séba z VI.B a Hugo a Štěpán z VII. třídy (4. - 6. místo, 39 bodů).

V kategorii 8. - 9. ročník do obvodního kola postupují: Vašek (1. místo, 49 bodů) a Hynek (3. místo, 43 bodů) z IX. třídy a Sára (2. místo, 46 bodů) z VIII. třídy. Náhradníci: Ondra (4. místo, 38 bodů) a David Č. (5. - 6. místo, 37 bodů) z IX. třídy a Alisa (5. - 6. místo, 37 bodů) z VIII. třídy.

Gratulujeme!

za kolektiv angličtinářů
Kristýna Matějíčková