Deváťáci se již potřetí zúčastnili sbírky V září světlušky září a získali úžasných 31 058,- Kč na zkvalitňování života nevidomých v ČR.

Deváťáci se již od šesté třídy pravidelně zapojují do charitativních sbírek jako dobrovolní prodejci sbírkových předmětů a pomáhají tak získat finanční prostředky na dobrou věc. V tomto ohledu jsou již zkušenými mazáky a vystupují ke kupujícím téměř profesionálně. Ve světluščích kostýmech, s pokladničkami ve tvaru lucerniček a vybavené informacemi k prodeji jste je v ulicích nejen Prahy 2 mohli potkat ve středu 9. 9. 2015. Získané finanční prostředky byly složeny na konto Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška.

Děkuji všem zúčastněným za jejich aktivní přístup, prosociální chování a ochotu věnovat se dobré věci. Vaše pomoc je vidět! Poděkování patří: Adéle M., Aničce, Kláře, Kristýně, Nikče S., Radkovi, Míše, Verče, Elišce, Adéle B., Denisovi, Kubovi, Adamovi, Nikče Š., Pepče, Símě, Patrikovi, Lukášovi K., Lukášovi L., Lukášovi Ma., Lukášovi Mu., Davidovi, Agátě, Denise a Michalovi H.

Kristýna Matějíčková