Kulturní akce

Osmáci už z hodin výchovy ke zdraví vědí o závislostech na drogách a jinách návykových látkách. Díky divadelnímu představení Vsadíš se?, které pro ně ve třídě odehrál spolek Divadelta, zjistili, že existují i závislosti nelátkové.

V pátek 8. 3. se obě šestky i sedmička v doprovodu svých třídních učitelek vypravily na školní projekci v rámci mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

V pátek 15. 3. 2019 navštíví Klub mladých diváků divadelní představení Sugar (Někdo to rád horké).

V pátek 8. 2. absolvovaly čtvrtá a páté třídy jako první z naší školy představení interaktivního zážtkového divadla, se kterým k nám do školy přišel spolek Divadelta. Představení čeká ještě šesté a osmou třídu a také pedagogický tým školy!