Kulturní akce

5.10. jsme navštívili hru „Na výletě v iSvětě“  v Černém  divadle. Většina z nás byla poprvé na divadelním představení Černého divadla.

V červnu vyhlásila Městská část Praha 2 soutěž s názvem „Hrdinové století- příběhy a obrazy“. Této výtvarné soutěže se zúčastnila letošní devátá třída a vytvořila kolekci filmových plakátů.

Letošní Školní akademie byla velmi pestrá. Tančilo se a zpívalo, hrálo divadlo a zastoupeny byly také různé divadelní nástroje. Moderování celé akce se ujala děvčata z deváté třídy- Anička, Markéta, Markéta a Jessica.

Ve středu 16. května se naši žáci již posedmé zařadili mezi dobrovolné prodejce při Květinovém dni, čímž dokázali nashromáždit 76 121,- Kč na boj proti rakovině v ČR.