Kulturní akce

Letošní Školní akademie byla velmi pestrá. Tančilo se a zpívalo, hrálo divadlo a zastoupeny byly také různé divadelní nástroje. Moderování celé akce se ujala děvčata z deváté třídy- Anička, Markéta, Markéta a Jessica.

Ve středu 16. května se naši žáci již posedmé zařadili mezi dobrovolné prodejce při Květinovém dni, čímž dokázali nashromáždit 76 121,- Kč na boj proti rakovině v ČR.

Osmáci mají letos jako velké téma v přírodopise lidské tělo. S paní učitelkou Štambergovou dokonce navštívili Hrdličkovo muzeum a podívali se, jak je postavena lidská kostra. Na toto téma jsme rozsáhlým projektem navázali i ve výtvarné výchově.

Žáci IV.A, IV.B, V.A, V.B a VI. třídy přivítali druhé pololetí společným bubnováním se svými třídními učitelkami pod vedením pana Zdeňka!