Kulturní akce

Ve středu 16. května se naši žáci již posedmé zařadili mezi dobrovolné prodejce při Květinovém dni, čímž dokázali nashromáždit 76 121,- Kč na boj proti rakovině v ČR.

Osmáci mají letos jako velké téma v přírodopise lidské tělo. S paní učitelkou Štambergovou dokonce navštívili Hrdličkovo muzeum a podívali se, jak je postavena lidská kostra. Na toto téma jsme rozsáhlým projektem navázali i ve výtvarné výchově.

Žáci IV.A, IV.B, V.A, V.B a VI. třídy přivítali druhé pololetí společným bubnováním se svými třídními učitelkami pod vedením pana Zdeňka!

Žáci IV.B a VII. třídy si v úterý zpestřili vyučování hodinovou besedou, během níž poznali neslyšící Markétu, která je naučila základy znakového jazyka a prostřednictvím tlumočnice se s nimi podělila o zajímavosti ze světa neslyšících.