Kulturní akce

Minulý týden, poprvé v tomto školním roce, opět děti prvního stupně navštívily divadlo Minor.

letos vybrali více než 35 tisíc korun a podpořili tak boj proti rakovině v České republice! Děkujeme jim za účast a nadšení, které si udrželi i ve velmi chladném a deštivém počasí! Děkujeme i všem žákům a zaměstnancům, kteří si od našich dobrovolníků zakoupili kytičku.

Děti 1. stupně byly v letošním školním roce naposled v MinoruTentokrát jsme zavítali na malou scénu na Malou čarodějnici. I tentokrát jsme se výborně bavili a moc si to užili. Už se těšíme na nová představení.

Ve středu 10. 4. absolvovaly všechny třídy prvního stupně workshop s panem Zdeňkem, při kterém si v kruhu zabubnovaly na multifunkční hudební nástroj drumben.