Kulturní akce

Žáci IV.A, IV.B, V.A, V.B a VI. třídy přivítali druhé pololetí společným bubnováním se svými třídními učitelkami pod vedením pana Zdeňka!

Žáci IV.B a VII. třídy si v úterý zpestřili vyučování hodinovou besedou, během níž poznali neslyšící Markétu, která je naučila základy znakového jazyka a prostřednictvím tlumočnice se s nimi podělila o zajímavosti ze světa neslyšících.

Výsledkem letošního úsilí osmáků a deváťáků v roli dobrovolných prodejců při celostátní veřejné charitativní sbírce na podporu boje proti rakovině v ČR je krásných 47 006,- Kč!

Letošní školní rok byl již čtvrtým rokem, kdy je naše škola členem Klubu mladého diváka. Během školního roku se přihlášení členové zúčastnili čtyř představení v nejrůznějších divadlech.