Kulturní akce

Děti 1. stupně byly v letošním školním roce naposled v MinoruTentokrát jsme zavítali na malou scénu na Malou čarodějnici. I tentokrát jsme se výborně bavili a moc si to užili. Už se těšíme na nová představení.

Ve středu 10. 4. absolvovaly všechny třídy prvního stupně workshop s panem Zdeňkem, při kterém si v kruhu zabubnovaly na multifunkční hudební nástroj drumben.

Ve středu divadelníci 1. stupně opět vyrazili do divadla Minor, kde na ně čekalo setkání s Arnoštem Goldflamem, který dětem představil svou novou knihu Na lesním paloučku. Celé čtení se neslo v příjemné a vtipné atmosféře a po občerstvení v divadelní kavárničce jsme se vydali zpět ke škole.

Osmáci už z hodin výchovy ke zdraví vědí o závislostech na drogách a jinách návykových látkách. Díky divadelnímu představení Vsadíš se?, které pro ně ve třídě odehrál spolek Divadelta, zjistili, že existují i závislosti nelátkové.