Školní akce

Předvánoční období se i v tomto školním roce neslo v duchu příprav na Vánoční jarmark. Všechny třídy pečlivě trénovaly svá vystoupení, a proto jsme v úterý 18. prosince zažili krásný večer s pestrým programem. V prosinci se také všichni žáci pilně věnovali výrobě věcí na trhy, proto i tentokrát čekaly v prvním patře stánky s mnoha zajímavými výrobky.

3. 10. 2018 se v našem sportovním areálu konalo obvodní kolo v minikopané pro žáky 6. - 9. ročníku z Prahy 2. Při této příležitosti jsme slavnostně otevřeli zrekonstruované hřiště. Žákům hřiště předal pan radní Ing. Jaroslav Šolc.

Letošní Vánoční jarmark se opravdu povedl. Všechny třídy už poslední měsíc pilně vyráběly, a tak všechny vánoční stánky, tentokrát nově v prvním patře naší školy, stály za návštěvu.

Letos děti na prvním a druhém stupni opět navštívil Mikuláš, který si vzal na pomoc hned dva andílky a celou bandu čertů. Podívejte se v naší galerii, jak tento sváteční den probíhal.