Školní akce

Letošní Vánoční jarmark se opravdu povedl. Všechny třídy už poslední měsíc pilně vyráběly, a tak všechny vánoční stánky, tentokrát nově v prvním patře naší školy, stály za návštěvu.

Letos děti na prvním a druhém stupni opět navštívil Mikuláš, který si vzal na pomoc hned dva andílky a celou bandu čertů. Podívejte se v naší galerii, jak tento sváteční den probíhal.

První pondělí v září bylo pro každého prvňáčka velmi významným dnem, čekal ho totiž první školní den.

Kvůli nepříznivému počasí se letos školní akademie konala v tělocvičně naší školy. Celou akci velmi pěkně moderovali deváťáci Eliška, Denisa, Linda, Fanda, Matěj a Tomáš. Diváci mohli sledovat nejen vystoupení jednotlivých tříd, ale také kroužků, které se na půdě naší školy konají.