Školní akce

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bude od 3. května zahájena rotační prezenční výuka na 2. stupni. Na 1. stupni probíhá nadále rotační prezenční výuka.  Podrobnější informace k výuce na 2. stupni naleznete níže:

Vážení rodiče,

níže máte informace o podmínkách osobní přítomnosti žáků na přijímacích zkouškách na střední školu pro žáky 9. a 5. ročníku.

Ani tento školní rok na nás Městská část Prahy 2 a její městská policie nezapomněla. V pondělí odpoledne nám pan radní Michal Zuna spolu se zástupci městské policie přivezl velikonoční pomlázky. Jsou pro vás nachystané ve vestibulu školy. Kdo má chuť se zastavit, může si ji vyzvednout :)

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bude od 12. dubna zahájena rotační prezenční výuka na 1. stupni. Na 2. stupni probíhá nadále distanční výuka, která je povinná.  Podrobnější informace k výuce na 1. stupni naleznete níže: