Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

základní informace k zahájení školního roku naleznete ZDE.

Důležitá upozornění

Přihláška pro rodiče žáků 1. stupně

Vážení rodiče,

zde si můžete stáhnout přihlášku k návštěvě školy od 25. 5. 2020. Přihlášku vyplňte a zašlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo své třídní učitelce. Děkujeme za spolupráci.

Informace pro rodiče prvňáčků ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

základní informace k zahájení školního roku naleznete ZDE.

Výsledky zápisu do 1. třídy

Seznam přijatých dětí do 1. třídy pro školní rok 2020/2021  naleznete zde.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy pošleme elektronicky na Vaši emailovou adresu na základě Vaší písemné žádosti, kterou zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V žádosti uveďte se jménem dítěte i třídu a rodné číslo dítěte.

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví je škola uzavřena od 11. 3. 2020 do odvolání tohoto opatření. Celé znění tohoto mimořádného opatření naleznete ZDE.

Ředitelské volno

Na dny 29. 6. a 30. 6. 2020 bude uděleno  ředitelské volno. Tyto dny bude přerušen provoz školní družiny i školní jídelny.

Čísla účtů pro platby za žáky jsou:

školy v přírodě, zahraniční zájezdy            6126309/0800
kroužky                                                          27-6126309/0800
školní družina                                               30015-6126309/0800

Víš o někom, kdo se ve škole necítí dobře?

NENECH TO BÝT a něco udělej: anonymně o tom informuj ZDE. Není nic jednoduššího než pomoct, zkus to i TY!

Školní noviny

Děti pro Vás připravily školní noviny. Nahlédnout můžete ZDE a ZDE.