Vážení rodiče, vážení žáci,

od dnešního dne je k dispozici online výuka pro 2. stupeň na portálu Google Classroom.

Kódy Vám v blízké době rozešlou třídní učitelé. Prosíme, aby se žáci do pondělí přihlásili. Každý předmět má unikátní kód a je potřeba zadat kódy jednotlivě do prostředí Google Classroom.

Pokud byste kódy do neděle (22. 3.) neobdrželi, kontaktujte třídního učitele.

Jak se přihlásit do online kurzu:

1. Použijte následující odkaz: https://classroom.google.com/.
2. Po rozkliknutí se otevře Učebna Google.
    V pravém horním rohu kliknete na + a následně Zapsat se do kurzu.
3. Vložíte kód předmětu a zapíšete se do kurzu.

V galerii naleznete obrazovou navigaci k přidání do jednotlivých kurzů (předmětů).

Důležitá upozornění

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2020/2021 proběhne  od 1. do 8. dubna 2020. Bližší informace naleznete zde.

Spuštění online výuky přes Google Classroom

Vážení rodiče, vážení žáci,

Pokud byste kódy do neděle (22. 3.) neobdrželi, kontaktujte třídního učitele.

Jak se přihlásit do online kurzu:

1. Použijte následující odkaz: https://classroom.google.com/.
2. Po rozkliknutí se otevře Učebna Google.
    V pravém horním rohu kliknete na + a následně Zapsat se do kurzu.
3. Vložíte kód předmětu a zapíšete se do kurzu.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy pošleme elektronicky na Vaši emailovou adresu na základě Vaší písemné žádosti, kterou zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . V žádosti uveďte se jménem dítěte i třídu a rodné číslo dítěte.

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

Na základě mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví je škola uzavřena od 11. 3. 2020 do odvolání tohoto opatření. Celé znění tohoto mimořádného opatření naleznete ZDE.

Ředitelské volno

Na dny 29. 6. a 30. 6. 2020 bude uděleno  ředitelské volno. Tyto dny bude přerušen provoz školní družiny i školní jídelny.

Čísla účtů pro platby za žáky jsou:

školy v přírodě, zahraniční zájezdy            6126309/0800
kroužky                                                          27-6126309/0800
školní družina                                               30015-6126309/0800

Víš o někom, kdo se ve škole necítí dobře?

NENECH TO BÝT a něco udělej: anonymně o tom informuj ZDE. Není nic jednoduššího než pomoct, zkus to i TY!

Školní noviny

Děti pro Vás připravily školní noviny. Nahlédnout můžete ZDE a ZDE.